Hakkımızda

2016 yılında mütevazi bir işletme olarak kurulan AYAN YAPI MARKET, Yapı Market Sektöründe 2016 yılından günümüze hizmet veren AYAN YAPI MARKET, doğru ve hızlı teslimat ilkesiyle hizmet vererek sektörün lider firmalarından biri olmanın onurunu ve gururunu yaşamaktadır.

AYAN YAPI MARKET, ürün çeşitliliğini sürekli geliştirerek Seramik-Banyo ürünlerinden Boya ürünlerine, Hırdavat ürünlerinden Yapı Kimyasalları ve İzolasyon ürünlerine, Kaba İnşaat malzemesinden Su tesisat ürünlerine, Restorasyon ürünlerine ve boyama hizmetine kadar lider firmaların genel ürün tedarikini yaparak sizlere en doğru çözümleri sunmaktadır.

Kalite ve ürün çeşitliliği olarak sektöründe dünyaya kendini ispat etmiş yerli ve yabancı firmanın bayisi, satıcısı olan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Müşterilerimizin memnuniyeti, en iyi hizmet kalitesi en önemli ilkelerimiz olmuştur. AYAN YAPI MARKET olarak ülkemize en büyük katkıyı birlikte çalışarak sağlayacağımızı çok iyi biliyoruz, bir taraftan geçmiş başarılarımızla gurur duyuyor, diğer taraftan geleceğe umutla bakıyoruz.
Yıllar süren güven ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

AYAN YAPI MARKET

EMMAR DOĞRU
EMMAR DOĞRU
2023-06-17
Aradığınız her şeyi bulmak mümkün 👍
megaron yapitasarim
megaron yapitasarim
2023-06-05
Verdiğiniz hizmet hoşgörü ve samimiyet ten dolayı çok teşekkür ederim ... Iyi çalışmalar dilerim Bol bereketli olsun
Aycan Genc
Aycan Genc
2023-06-05
Mükemmel hizmet, kaliteli sunum. Güler yüzlü yaklaşım…
Yaşar Güven
Yaşar Güven
2023-06-05
Mükemmel hizmet kaliteli sunum.
3 Enerji
3 Enerji
2023-06-05
Müşteri memyunetiniz çok güzel ayan yapı market sizlerinde tercih etmek istersiniz denemeniz gerek kendilerine teşekkürler hayırlı işler
Popüler Aramalar: